Oferta

MŁODSZY ARCHITEKT

Lokalizacja:
  • Warszawa
Szukamy osób, które:
  • skończyły lub są na ostatnim roku studiów
  • mają za sobą pierwsze doświadczenie w projektowaniu obiektów przemysłowych – mile widziane
  • znajomość AutoCad
  • potrafią komunikować się po angielsku
  • potrafią współpracować
  • chcą podejmować decyzje i brać za nie odpowiedzialność
Co oferujemy:
  • zdobywanie doświadczenia przy międzynarodowych projektach o różnorodnej funkcjonalności
  • współpracę opartą na partnerstwie
  • elastyczny czas pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej dla nowych inwestycji (koncepcje) wg wytycznych Inwestora (hale produkcyjne, magazynowe, centra logistyczne, fabryki, centra medyczne, biurowce)
  • współpraca z biurami zewnętrznymi (architektura i branże) na każdym etapie projektowania i późniejszej realizacji projektu
  • bezpośrednia współpraca z Inwestorem podczas tworzenia i uzgadniania projektu
  • współpraca przy przygotowaniu wniosków administracyjnych (predevelopment)
  • współpraca z Project Managerem na każdym etapie projektu
Nr referencyjny ogłoszenia :
  • 01/08/2021/WAW Młodszy Architekt

Rozwijaj się razem z nami, APLIKUJ!

Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny), opatrzone klauzulą o ochronie danych osobowych, prosimy przesyłać na adres: praca@projectmanagement.org.pl, podając w tytule maila nr referencji.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.