Andrzej Przesmycki
CEO of PM Group

andrzej.przesmycki@projectmanagement.org.pl
+48 509 848 844


Julia Włoszczewska
Office Manager

julia.wloszczewska@projectmanagement.org.pl
+48 501 574 420

COMPANIILE NOASTRE


Marcin Sokołowski
Șef al PM Project Management

marcin.sokolowski@projectmanagement.org.pl
+48 664 036 968


Kaja Sawicka
Șef al PM Pre-Dezvoltare

kaja.sawicka@projectmanagement.org.pl
+48 693 334 008


Marcin Sokołowski
Șef al PM Infrastructură

marcin.sokolowski@projectmanagement.org.pl
+48 664 036 968


Michał Birecki
Șef al PM Arhitectură

michal.birecki@projectmanagement.org.pl
+48 503 351 275


Piotr Szaciło
Șef al PM Structure Design

piotr.szacilo@projectmanagement.org.pl
+48 609 776 076


Mariusz Tymoszewicz
Șef al PM Fire Safety

mariusz.tymoszewicz@projectmanagement.org.pl
+48 606 875 308


Paweł Jedliński
Șef al PM Construction

pawel.jedlinski@projectmanagement.org.pl
+48 513 005 988


Wioletta Fabrycka
Șef al PM Academy

wioletta.fabrycka@projectmanagement.org.pl
+48 604 614 544

BIROURI REGIONALE

BIALYSTOK


Piotr Szaciło
Șef albiroului din Bialystok

piotr.szacilo@projectmanagement.org.pl
+48 609 776 076

GLIWICE


Andrzej Jędruszek
Șef al biroului din Gliwice

andrzej.jedruszek@projectmanagement.org.pl
+ 48 791 236 580

POZNAN


Katarzyna Zagożdżon
Șef al biroului din Poznan

katarzyna.zagozdzon@projectmanagement.org.pl
+48 518 754 174

OLSZTYN


Rafał Miksa
Șef al biroului din Olsztyn

rafal.miksa@projectmanagement.org.pl
+48 606 820 524

SUCURSALE EXTERNE

SUCURSALA LITUANIANĂ

Project Management Lithuania
2nd floor, Lvovo g. 105A
08104, Vilnius
Lithuania

M: officelt@projectmanagement.org.pl

SUCURSALA ROMÂNĂ

Project Management Romania
14M. Georgescu Str.
024034 Bucharest
Romania

M: officero@projectmanagement.org.pl


Pavel Klimasevski
Șef al biroului din Lituania

pavel.klimasevski@projectmanagement.org.pl
+370 655 35 677


Sebastian Stan
Șef al biroului din România

sebastian.stan@projectmanagement.org.pl
+40 722 779 263